Piwnica u Fritzla

Witamy na oficjalnym forum TS3 Piwnica u Fritzla

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-01-10 02:39:59

Parchu
Administrator
Dołączył: 2016-01-03
Liczba postów: 5
Windows 7Chrome 47.0.2526.106

Podanie o Helpera - Un Versa

Przenoszę dla czystosci ; )

Link do FB: https://www.facebook.com/Wesolol
Nick: Un Versa
Nazwa własnego kanału: I LO
Ulubiona kawa / Energetyk: Nie pije kawy, bo po filiżance penis stoi mi non stop przez 10 godzin/ Energetyki piję tylko z wódką (polecam).
Ulubiona przekąska: Martwe Płody.
Ulubiony obiad: Schabowy z gotowanymi ziemniaczkami i mizerią.
Numer Buta: 46
Długość kciuka: Nie wiem, ale matki moich kumpli są zadowolone
Data Urodzenia: 18.05.1998
Dlaczego ty masz zostać "Pomocnikiem Serwera": Bo każdy admin to dzik [dblpt]) + Jestem na serwerze od około połowy sierpnia (tak pamiętam) przez co dość go poznałem, co pobudziło we mnie chęć pomagania innym. Chociaż chyba najbardziej liczy się fejm i podniecenie samą rangą "server helper" Kappa.
Płeć: Jeszcze nieokreślona
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na ts: To zależy. Od pon.-pt. minimum 2-3 godziny dziennie, w weekendy i wakacje 12-24
Byłeś karany: Oficjalnie nie
Znajomość ts3 [nadawanie rang, edycja rang, tworzenie Rang ]: Poziom średnio-zaawansowany/zaawansowany. Wątpię, żeby mogło mi to sprawiać trudność.
Ile lat ma bocian: Sporo
Czy jesteś mile widziany na serwerze: Raczej tak :v Żadnej spiny z nikim raczej nigdy nie miałem .
Czy Parchu jebał ci już matkę ?: Gdyby tylko raz :c. Zaraz zacznę do niego mówić tato. Moich 3 młodszych braci już tak robi.
Czy Fleish jebał ci już matkę ?: A czy słońce jest żółte?
Czy Tominator jebał ci już matkę ?: Nie wiem, ale często jeździ w "podróże służbowe" do Wrocławia...
Czy Rupcio jebał ci już matkę ?: Nie.
Ulubiona Nuta: https://www.youtube.com/watch?v=YQHsXMglC9A
Kto to jest Fritzl i jakie miał kontakty z Córką minimum 3 zdania:  23 lata przetrzymywał córkę (odkąd miała 18 lat) w piwnicy. Gwałcił ją i maltretował w chuj razy.  Zrobił jej 7 dzieciaków/wnuków xD. Dzieciaki żyły w tej piwnicy z matką. Robił to bo nie mógł się "oprzeć". Trochę zjebał sprawę, bo praktycznie sam wydał się policji idąc z jedną ze swoich córek/wnuczek do szpitala [dblpt][slash]


@Rupcio    TAK [dblpt])
@Parchu    TAK JESTEM W CHUJ ZA : )
@Tominator No Może Być
@ FLEISH Tak


To jest Parch, Parcha nie ogarniesz ><
BruisedEachCottontail.gif

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Dotacje na TeamSpeak 3

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pokasowe - artemidamu - my - patologicarea - 666informacje